Template Field (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (40 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: weight
ja: ウェイト

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: File
ja: ファイル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Text
ja: テキスト

en: Layout
ja: レイアウト

en: Expanded
ja: 展開

en: Owner
ja: 所有者

en: Color
ja: 色

en: Role
ja: 役割

en: String
ja: 文字列

en: Template
ja: テンプレート

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Collapsed
ja: 圧縮

en: Hidden
ja: 非表示

en: Attachments
ja: 添付

en: File Upload
ja: ファイルアップロード

en: Templates
ja: テンプレート

en: Storage
ja: ストレージ

en: Select
ja: 選択

en: !title: !required
ja: !title： !required

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: parent
ja: 上位

en: Domains
ja: ドメイン

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Vertical Tabs
ja: 垂直タブ

en: Fieldset
ja: フィールドセット

en: templates
ja: テンプレート

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト

en: -- Select --
ja: -- 選択 --

en: -Select-
ja: - 選択してください -
