Template Field (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy
