Template Field (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: weight
mr: वजन

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Owner
mr: मालक

en: Color
mr: रंग

en: String
mr: संज्ञा
