Template Field (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Role
oc: Ròtle

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Template
oc: Modèl

en: Hidden
oc: Amagat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Select
oc: Seleccionar

en: !title: !required
oc: !title  : !required

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Domains
oc: Domenis

en: Vertical Tabs
oc: Onglets verticals

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: Renderer
oc: Motor de rendu

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number

en: -Select-
oc: -Seleccionar-
