Template Field (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: weight
sl: teža

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Color
sl: Barva

en: String
sl: Niz

en: Hidden
sl: Skrito

en: Attachments
sl: Priponke

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: parent
sl: starš
