Template Field (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: weight
fi: paino

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: File
fi: Tiedosto

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Color
fi: Väri

en: Role
fi: Rooli

en: String
fi: Merkkijono

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Attachments
fi: Liitteet

en: File Upload
fi: Tiedoston lataus palvelimelle

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Storage
fi: Tallennus

en: Select
fi: Valitse

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: parent
fi: isäntä

en: Domains
fi: Domainit

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Vertical Tabs
fi: Pystyvälilehdet

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: templates
fi: templatet

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Renderer
fi: Renderöijä

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: -Select-
fi: -Valitse-

en: - Select an input type -
fi: - Valitse syöttötyyppi -
