Template Field (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: weight
fil: bigat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Expanded
fil: Pinalawak

en: - Select -
fil: - Pumili -
