Template Field (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Title
gl: Título

en: weight
gl: peso

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Expanded
gl: Expandida

en: Owner
gl: Propietario

en: Color
gl: Cor

en: Role
gl: Rol

en: String
gl: Cadea

en: Template
gl: Modelo

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Hidden
gl: Oculto

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: parent
gl: pai

en: Domains
gl: Dominios

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Vertical Tabs
gl: Solapas verticais

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: -Select-
gl: -Seleccionar-
