Template Field (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: weight
hy: քաշ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: String
hy: Տող

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Vertical Tabs
hy: Ուղղահայաց թաբեր

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
