Template Field (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: weight
kk: салмақ

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Color
kk: Түс

en: String
kk: Жазба жолы

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: parent
kk: ата-ана
