Template Field (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: weight
ur: وزن

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: File
ur: فائل

en: Weight
ur: وزن

en: Required
ur: درکار

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Color
ur: رنگ

en: String
ur: سطر

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
