Template Field (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: File
ar: ملف

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: التنسيق

en: Expanded
ar: موسع

en: Owner
ar: المالك

en: Color
ar: اللون

en: Role
ar: الدور

en: String
ar: المقطع

en: Template
ar: القالب

en: Hidden
ar: مخفي

en: Attachments
ar: المرفقات

en: File Upload
ar: تحميل الملف

en: Templates
ar: القوالب

en: !title: !required
ar: ‏!title: ‏!required

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: parent
ar: الأم

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Vertical Tabs
ar: التبويبات العمودية

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number

en: -Select-
ar: -اختر-
