Template Field (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: weight
ka: წონა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Color
ka: ფერი

en: Role
ka: როლი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: parent
ka: მშობელი
