Template Field (7.x-1.0-beta3) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: weight
or: ଓଜନ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ
