Template Field (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: weight
pl: waga

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Owner
pl: Właściciel

en: Color
pl: Kolor

en: Role
pl: Rola

en: String
pl: Napis

en: Template
pl: Szablon

en: template
pl: szablon

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Attachments
pl: Załączniki

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: Templates
pl: Szablony

en: Storage
pl: Magazyn

en: Select
pl: Wybierz

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: parent
pl: nadrzędny

en: Domains
pl: Domeny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Vertical Tabs
pl: Zakładki pionowe

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: templates
pl: szablony

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Renderer
pl: Silnik renderujący

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Field Template
pl: Szablon pola

en: -Select-
pl: - Wybierz -

en: depth
pl: głębokość
