Template Field (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Color
ps: رنګ

en: Role
ps: ونډه

en: Hidden
ps: پټ

en: Select
ps: غوره

en: parent
ps: پلرين

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Libraries
ps: کتابتونونه

en: -Select-
ps: -غوره-
