Template Field (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: weight
ro: greutate

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: File
ro: Fișier

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Expanded
ro: Expandat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Color
ro: Culoare

en: Role
ro: Rol

en: String
ro: Șir text

en: Template
ro: Șablon

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: File Upload
ro: Încărcare Fișier

en: Templates
ro: Şabloane

en: Storage
ro: Depozitare

en: Select
ro: Alege

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: parent
ro: părinte

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Vertical Tabs
ro: Taburi verticale

en: Libraries
ro: Biblioteci

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number

en: -- Select --
ro: -- Selectează --

en: -Select-
ro: -Selectează-
