Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
