Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Text
br: Testenn

en: Color
br: Liv

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Hidden
br: Kuzhet
