Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Color
bs: Boja

en: Role
bs: Uloga

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Storage
bs: Pohrana

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: parent
bs: roditelj
