Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (42 entries)

en: Title
es: Título

en: weight
es: peso

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Tags
es: Etiquetas

en: File
es: Archivo

en: Weight
es: Peso

en: Required
es: Obligatorio

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Text
es: Texto

en: Layout
es: Diseño

en: Expanded
es: Expandido

en: Owner
es: Propietario

en: Role
es: Rol

en: String
es: Cadena de caracteres

en: Template
es: Plantilla

en: template
es: plantilla

en: Collapsible
es: Plegable

en: Collapsed
es: Plegada

en: Hidden
es: Oculto

en: Attachments
es: Adjuntos

en: File Upload
es: Cargar archivos

en: Templates
es: Plantillas

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Select
es: Seleccionar

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: parent
es: padre

en: Domains
es: Dominios

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Vertical Tabs
es: Pestañas verticales

en: Absolute
es: Absoluto

en: Fieldset
es: Conjunto de campos

en: templates
es: plantillas

en: Libraries
es: Bibliotecas

en: Renderer
es: Procesador

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number

en: -- Select --
es: --Seleccionar--

en: -Select-
es: -Seleccionar-
