Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: weight
he: גובה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: File
he: קובץ

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Expanded
he: מורחב

en: Owner
he: בעלים

en: Color
he: צבע

en: Role
he: תפקיד

en: String
he: מחרוזת

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Hidden
he: מוסתר

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: Storage
he: אחסון

en: Select
he: בחר

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: parent
he: אב

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Absolute
he: מוחלט

en: Libraries
he: ספריות

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number
