Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Color
jv: Kelir

en: Role
jv: Parāgā

en: String
jv: Tembung

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: -Select-
jv: -Pilih-
