Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: weight
lv: svars

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Color
lv: Krāsa

en: Role
lv: Loma

en: String
lv: Virkne

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: parent
lv: vecāks

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-
