Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Color
my: အရောင်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
