Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: weight
se: deaddu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: Text
se: Teaksta

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
