Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Title
sv: Titel

en: weight
sv: vikt

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: File
sv: Fil

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Owner
sv: Ägare

en: Color
sv: Färg

en: Role
sv: Roll

en: String
sv: Sträng

en: Template
sv: Mall

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Hidden
sv: Dold

en: Attachments
sv: Bilagor

en: File Upload
sv: Filuppladdning

en: Templates
sv: Mallar

en: Storage
sv: Lagring

en: Select
sv: Välj

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: parent
sv: ovanliggande

en: Domains
sv: Domäner

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Vertical Tabs
sv: Vertikala flikar

en: Absolute
sv: Fast

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: Option 1
sv: Alternativ 1

en: Option 2
sv: Alternativ 2

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: -Select-
sv: -Välj-
