Template Field (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Operations
ru: Күүcедирилер

en: Content
ru: Утка

en: Type
ru: Янзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: File
ru: Файл

en: Required
ru: Херек

en: Name
ru: Ат

en: - Select -
ru: - Шилиири -
