Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: weight
af: gewig

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: parent
af: ouer

en: Libraries
af: Biblioteke
