Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Color
am: ቀለም

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Hidden
am: ድብቅ
