Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: weight
el: βάρος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: File
el: Αρχείο

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Color
el: Χρώμα

en: Role
el: Ρόλος

en: String
el: Φράση

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: Select
el: Επιλογή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: parent
el: γονέας

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Vertical Tabs
el: Κατακόρυφες καρτέλες

en: Absolute
el: Απόλυτη

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: -Select-
el: -Επιλέξτε-
