Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: weight
gu: ક્રમ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Color
gu: રંગ

en: Role
gu: હોદો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Select
gu: પસંદ કરો
