Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Color
hr: Boja

en: Role
hr: Uloga

en: String
hr: Struna

en: Template
hr: Predložak

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Attachments
hr: Privitci

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Storage
hr: Spremnik

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: parent
hr: nadređeni

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
