Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Normal
ne: साधारण

en: Color
ne: रंग

en: Hidden
ne: लुकेको

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
