Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: File
fa: فایل

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: Layout
fa: آرایش

en: Expanded
fa: گسترده

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Owner
fa: مالک

en: Color
fa: رنگ

en: Role
fa: نقش

en: String
fa: رشته

en: Hidden
fa: پنهان

en: File Upload
fa: بارگذاری فایل

en: Select
fa: انتخاب

en: Add another item
fa: افزودن عنصر دیگر

en: parent
fa: والد

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی

en: Fieldset
fa: مجموعه میدان

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: -Select-
fa: -انتخاب کنید-
