Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Color
sq: Ngjyra

en: String
sq: Vargu

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: parent
sq: prindi

en: Vertical Tabs
sq: Skedat vertikale
