Template Field (7.x-1.0-beta6) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Role
ast: Rol

en: String
ast: Cadena

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Attachments
ast: Axuntos
