Template Field (7.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: weight
da: vægt

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Weight
da: Vægt

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: Expanded
da: Udvidet

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Owner
da: Ejer

en: Color
da: Farve

en: Role
da: Rolle

en: String
da: Tekst

en: Template
da: Skabelon

en: template
da: skabelon

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Hidden
da: Skjult

en: Attachments
da: Bilag

en: File Upload
da: Fil upload

en: Templates
da: Skabeloner

en: Storage
da: Lagring

en: Select
da: Vælg

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: parent
da: forrige

en: Domains
da: Domæner

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Vertical Tabs
da: Vertikale faneblade

en: Absolute
da: Absolut

en: Fieldset
da: Feltgruppe

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: -- Select --
da: --Vælg--

en: -Select-
da: -Vælg-
