Template Field (7.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Color
eo: Koloro

en: String
eo: Signovico

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: parent
eo: patra

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj
