Template Field (7.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: weight
eu: pisua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Owner
eu: Jabea

en: Color
eu: Kolore

en: Role
eu: Rol

en: String
eu: Katea

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Select
eu: Aukeratu

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: parent
eu: gurasoa

en: Domains
eu: Domeinuak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Vertical Tabs
eu: Fitxa bertikalak

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --

en: -Select-
eu: -Aukeratu-
