Template Field (7.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: weight
ku: کێش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Role
ku: ڕۆل

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: parent
ku: باوک

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
