Template Field (7.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Color
mn: Өнгө

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
