Template Field (7.x-1.0-beta6) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: weight
nn: vekt

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Color
nn: Farge

en: Role
nn: Rolle

en: String
nn: Streng

en: Hidden
nn: Skjult

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: parent
nn: overordna

en: Vertical Tabs
nn: Vertikale faner
