Template Field (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: weight
is: þyngd

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: File
is: Skrá

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Owner
is: Eigandi

en: Color
is: Litur

en: Role
is: Hlutverk

en: String
is: Strengur

en: Template
is: Sniðmát

en: Hidden
is: Falið

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Storage
is: Geymsla

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: parent
is: foreldri

en: - Select -
is: - Velja -

en: -- Select --
is: -- Velja --

en: -Select-
is: -velja-
