Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Administration
ast: Alministración

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Optional
ast: Opcional

en: Add menu
ast: Amestar menú
