Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Name
az: Ad

en: Text
az: Mətn

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Add menu
az: Menyu əlavə edin

en: Result
az: Nəticə

en: Debug
az: Debaq
