Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Administration
br: Mererezh

en: Text
br: Testenn

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser
