Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Register
gl: Rexistrar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Administration
gl: Administración

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: here
gl: aquí

en: Optional
gl: Opcional

en: Token
gl: Símbolos

en: Add menu
gl: Engadir menú

en: Debug
gl: Depuración
