Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Text
hi: लेख

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Rules
hi: नियम

en: Add menu
hi: मेनू जोडें

en: Result
hi: परिणाम

en: Debug
hi: डिबग
