Tencent WeChat (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
